Warta ma nowego rzecznika prasowego

Dawid Korszeń został nowym rzecznikiem prasowym TUiR Warta. Jednocześnie będzie pełnił obowiązki PR Managera.

Do zadań nowego rzecznika należy m.in. zarządzanie komunikacją korporacyjną i produktową oraz aktywna współpraca z mediami. Bogusława Potacka, dyrektor Departamentu Marketingu i PR TUiR Warta, podkreślił, że ubezpieczyciel obrał ambitny kierunek rozwoju w Polsce. Dlatego, do realizacji tych celów potrzebna jest doświadczona osoba i zdecydowanie nowy rzecznik prasowy owo doświadczenie posiada.

Dawid Korszeń jest związany z branżą Public Relations od 2007 r. Od listopada 2012 r. zajmował stanowisko konsultanta ds. PR w agencji Havas PR Warsaw. Zajmował się obsługą klientów z rynku finansowego oraz nieruchomości. Do jego kluczowych klientów należeli m.in. Polska Izba Ubezpieczeń, Atradius, Prudential Polska czy DTZ why not look here. Doświadczenie zdobywał również w innych wiodących agencjach na polskim rynku: Weber Shandwick, NBS Communications oraz Glaubicz Garwolińska Consultants.

Jest absolwentem Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarskich Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także Podyplomowe Studia Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes